UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Portel kolejny raz robi "zadymę". Jeżeli chcecie mieć rzetelny temat to popytajcie kilku mieszkańców tej ulicy. A tak. .. .. robicie tylko dym. Nie jestem przekonany, że to ktoś z tej ulicy napisał coś takiego a jeżeli już. .. to jedna owca zawsze się znajdzie. O remont tej ulicy mieszkańcy w ramach Budżetu Obywatelskiego walczyli od początku jego powstania i zdają sobie sprawę, że przy takiej zabudowie i braku miejsc muszą prze te 4-5 tygodni przeżyć bałagan. A malkontenci. .. .. po zakończeniu inwestycji zaczną opowiadać jak to ONI ZAŁATWILI, że jedzie się bez wstrząsów i nie potyka o zapadnięte płytki chodnika. Ci ludzie tak mają.