Wybrany wątek opinii
Kogoś tu grubo pogrzało. .. remont trwa, świeże krawężniki widać, przyjdą na to płyty chodnikowe, pretensje. Paletę wyłożą na skraju furtki i po temacie. Ale hrabiostwo z komunalnych budynków może czeka na marmury.
Do moderacji
Odpowiedz
34
8
niech wyłożą te palety bo nie ma nic
Do moderacji
Odpowiedz
0
2
Hrabstwo z komunalnych budynków - a skąd wiesz że ktoś nie kupił tam mieszkania?? … na moim osiedlu tez robią remont nie myślą ze samochód nie wjedzie na osiedle … że nie ma jak wyjść z klatki … ja rozumiem że coś trzeba zrobić ale można też nie utrudniać specjalnie życia mieszkańcom.
Do moderacji
Odpowiedz
2
6