UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Portel kolejny raz robi "zadymę". Jeżeli chcecie mieć rzetelny temat to popytajcie kilku mieszkańców tej ulicy. A tak. .. .. robicie tylko dym. Nie jestem przekonany, że to ktoś z tej ulicy napisał coś takiego a jeżeli już. .. to jedna owca zawsze się znajdzie. O remont tej ulicy mieszkańcy w ramach Budżetu Obywatelskiego walczyli od początku jego powstania i zdają sobie sprawę, że przy takiej zabudowie i braku miejsc muszą prze te 4-5 tygodni przeżyć bałagan. A malkontenci. .. .. po zakończeniu inwestycji zaczną opowiadać jak to ONI ZAŁATWILI, że jedzie się bez wstrząsów i nie potyka o zapadnięte płytki chodnika. Ci ludzie tak mają.