UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Hrabstwo z komunalnych budynków - a skąd wiesz że ktoś nie kupił tam mieszkania?? … na moim osiedlu tez robią remont nie myślą ze samochód nie wjedzie na osiedle … że nie ma jak wyjść z klatki … ja rozumiem że coś trzeba zrobić ale można też nie utrudniać specjalnie życia mieszkańcom.

elblążanka89