A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Najgorzej jak rodzic kuzwa udaje że nie widzi. To tak jak ze srającymi psami
Co to "madki"?
Przypuszczam że podczas sondy ulicznej wszyscy w tym miejscu wypowiadali by się pro-ekologicznie i za czystością środowiskową, a oburzenie kierowali w kierunku "TYCH"co śmiecą. Takimi hipokrytami niestety jesteśmy.
Takie grazynki bezrobotne co calymi dniami siedza nic nie robią a i tak im sie nalezy to są własnie madki droga pani drogi panie
Przede wszystkim bark śmietników!!!! Ale też co jakiś czas patrol straży miejskiej by się przydał. Prawda jest taka, że przydałaby się jeszcze ze dwa takie miejsca. Jest to fajna zabawa dla dzieciaków. Fakt nie wszyscy zachowują się jak należy, przekleństwa czasem lecą takie, że aż uszy więdną.
Zastanawiam się po co tam jest monitoring? Namierzyć jednego delikwenta z drugim, dać mandacik i szybko się nauczą nie rzucąaćbutelek gdzie popadnie. Druga sprawa to to, że oni tam wiecznie pija i to nie tylko napoje, niejednokrotnie coś ćpają i monitoring dalej nie widzi. ..
@Bia - nie ma śmietników i mózgów w głowach też.
Nie można tłumaczyć braku kultury zmęczeniem - wokół są co najmniej 3 kosze na śmieci! I ten język - głośno wykrzykiwane wulgaryzmy - bez umiaru i żadnego skrępowania wobec dorosłych. .. Gdyby człowiek chciał się nauczyć kląć, to jest idealne miejsce: tylko usiąść i posłuchać :(
@mam - jak nie ma śmietnika to ma zabrać ze sobą; to tak jakby nie było toytoya to mam się zesr. .. .. na ścieżce albo trawniku. .. ..
OLABOGA-to weż kr'''''''wo worek i pozbieraj