UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Przypuszczam że podczas sondy ulicznej wszyscy w tym miejscu wypowiadali by się pro-ekologicznie i za czystością środowiskową, a oburzenie kierowali w kierunku "TYCH"co śmiecą. Takimi hipokrytami niestety jesteśmy.

myk