UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przypuszczam że podczas sondy ulicznej wszyscy w tym miejscu wypowiadali by się pro-ekologicznie i za czystością środowiskową, a oburzenie kierowali w kierunku "TYCH"co śmiecą. Takimi hipokrytami niestety jesteśmy.

myk

Anuluj