UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przypuszczam że podczas sondy ulicznej wszyscy w tym miejscu wypowiadali by się pro-ekologicznie i za czystością środowiskową, a oburzenie kierowali w kierunku "TYCH"co śmiecą. Takimi hipokrytami niestety jesteśmy.
myk