UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zastanawiam się po co tam jest monitoring? Namierzyć jednego delikwenta z drugim, dać mandacik i szybko się nauczą nie rzucąaćbutelek gdzie popadnie. Druga sprawa to to, że oni tam wiecznie pija i to nie tylko napoje, niejednokrotnie coś ćpają i monitoring dalej nie widzi. ..

tubyleczokolicy

Anuluj