UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zastanawiam się po co tam jest monitoring? Namierzyć jednego delikwenta z drugim, dać mandacik i szybko się nauczą nie rzucąaćbutelek gdzie popadnie. Druga sprawa to to, że oni tam wiecznie pija i to nie tylko napoje, niejednokrotnie coś ćpają i monitoring dalej nie widzi. ..
tubyleczokolicy