A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Chodze tamtędy przed 7 do pracy i codziennie jest ta sama sytuacja. Po weekendzie jest dramat.
Niestety młodzież nienauczona jest kultury i szacunku do ludzi ktorzy codziennie ten syf sprzataja.
"madka"to takie słowo stworzone i używane przez tych co nie biorą 500+. Wyraża pogardę dla matek zajmujących się dziećmi. .. przyszłymi płatnikami na nasze emerytury. Wyraża niechęć dla młodych ludzi, bo sami sa już starzy. Zazdrość o świadczenia, bo im nie przysługuje. Ot takie słowo, które raczej definiuje używające je osoby, niż adresatki określenia.