72
02.09.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Chodze tamtędy przed 7 do pracy i codziennie jest ta sama sytuacja. Po weekendzie jest dramat. Niestety młodzież nienauczona jest kultury i szacunku do ludzi ktorzy codziennie ten syf sprzataja.
Martyna84 (2020.09.03)

info

4  
  0
"madka"to takie słowo stworzone i używane przez tych co nie biorą 500+. Wyraża pogardę dla matek zajmujących się dziećmi. .. przyszłymi płatnikami na nasze emerytury. Wyraża niechęć dla młodych ludzi, bo sami sa już starzy. Zazdrość o świadczenia, bo im nie przysługuje. Ot takie słowo, które raczej definiuje używające je osoby, niż adresatki określenia.
jajecznica z cukrem (2020.09.04)