UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Andrzej79 - A kto na nas napadł 17 września 1939? Na wschodzie Polski razem z KOP było ok 400 tys żołnierzy i trwała tam mobilizacja, były największe magazyny broni i umocnienia- ci ludzie zostali zaatakowani od tyłu. Gdyby nie atak ZSRR Polska mogła się bronić dużo dłużej i ponad 200 polskich samolotów, które nadal jeszcze działały nie ewakuowałoby się za granicę, tylko walczyłoby.