UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Daewoo - To prawda, włodarze gdańska chcą chyba powrotu niemców, szybko by się przejechali, miasto nie dbało o mogiłach Polaków, nie wywieszali nawet Polskiej flagi na uroczystościach, hańba, na pohybel z takimi włodarzami, ,zrobić im exmisję do Berlina. ..