UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W Elblągu wojna nie wybuchła. Elbing byl wtedy niemiecki i rzeź sie zaczęła w lutym 1945 roku. Do tego czasu byl tu spokój i życie toczyło się swoim tempem.
Art :)
W Elblągu wojna nie wybuchła. Elbing byl wtedy niemiecki i rzeź sie zaczęła w lutym 1945 roku. Do tego czasu byl tu spokój i życie toczyło się swoim tempem.
Art :)