UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W Elblągu wojna nie wybuchła. Elbing byl wtedy niemiecki i rzeź sie zaczęła w lutym 1945 roku. Do tego czasu byl tu spokój i życie toczyło się swoim tempem.

Art :)

Anuluj