58
27.08.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A opony?? Jeszcze sezon wytrzymają?? Haha. ..
(2020.08.27)

info

2  
  1
Szkoda tego klasyka "cysterny"w naszych stronach. Paseratii B4
VW Maniak (2020.08.27)

info

4  
  0
@BEZ ŚCIEM proszę - Piszemy nie z dużej litery tylko duża literą
AaBb (2020.08.27)
i co?chciałoby się przejechać przez rzekę i wio do normalności w kierunku Gdańska? ale kochani, w najbliższych latach przewiduję dla was rosnące korki na wszystkich mostach w kierunku 7,przy stłuczkach to nawet wielogodzinne korki zatykające wszystkie dojazdy, no ale jak wybieracie tak macie, każdy kowalem własnego losu, . .. .już nawet Malbork ma most 4 pasmowy, w Elblągu PSL to wam taki leśne dziadki wybudują za 30 lat
Ddgg (2020.08.27)

info

1  
  0
dobrze że nie wybuchł po zderzeniu bo przecież wszystkie B4 to lokalne cysterny ciekawe kiedy to ukrócą albo kiedy dojdzie do tragedii bo jakiś imbecyl wiózł kilkaset litrów na pace w beczkach aby opchnąć klientowi
(2020.08.28)

info

0  
  3
przód się wyklepie ważne że w tył nie dostał bo tam główne i najważniejsze części tego pojazdy za tydzień będzie świeżę paliwko
(2020.08.28)

info

1  
  1
Mistrzowie kierownicy, podziwiam za rozwagę i skupienie. hahaha
(2020.08.28)

info

0  
  1
@Referendum2020 - A żeś wymyślił. Co ty bierzesz?
(2020.08.28)
@ "Czy policja może tam częściej stać?"- Kiedyś tam często stali, ale od lat po zmianie komendanta praktycznie rzadko widziani. Ta sama sytuacja przy wiadukcie w pobliżu salonu Toyoty, tam też towarzystwo grzeje jadąc w stronę Kazimierzowa, Wyprzedzanie na liniach ciągłych też na porządku dziennym. Coś z tą naszą elbląską policją nie teges, poznikali i są praktycznie niewidoczni.
(2020.08.28)

info

5  
  0
Na tym odcinku to już nie pierwsza stłuczka. ..
kkytr589 (2020.08.28)

info

0  
  0