A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A opony?? Jeszcze sezon wytrzymają?? Haha. ..
Szkoda tego klasyka "cysterny"w naszych stronach. Paseratii B4
@BEZ ŚCIEM proszę - Piszemy nie z dużej litery tylko duża literą
i co?chciałoby się przejechać przez rzekę i wio do normalności w kierunku Gdańska? ale kochani, w najbliższych latach przewiduję dla was rosnące korki na wszystkich mostach w kierunku 7,przy stłuczkach to nawet wielogodzinne korki zatykające wszystkie dojazdy, no ale jak wybieracie tak macie, każdy kowalem własnego losu, . .. .już nawet Malbork ma most 4 pasmowy, w Elblągu PSL to wam taki leśne dziadki wybudują za 30 lat
dobrze że nie wybuchł po zderzeniu bo przecież wszystkie B4 to lokalne cysterny ciekawe kiedy to ukrócą albo kiedy dojdzie do tragedii bo jakiś imbecyl wiózł kilkaset litrów na pace w beczkach aby opchnąć klientowi
przód się wyklepie ważne że w tył nie dostał bo tam główne i najważniejsze części tego pojazdy za tydzień będzie świeżę paliwko
Mistrzowie kierownicy, podziwiam za rozwagę i skupienie. hahaha
@Referendum2020 - A żeś wymyślił. Co ty bierzesz?
@ "Czy policja może tam częściej stać?"- Kiedyś tam często stali, ale od lat po zmianie komendanta praktycznie rzadko widziani. Ta sama sytuacja przy wiadukcie w pobliżu salonu Toyoty, tam też towarzystwo grzeje jadąc w stronę Kazimierzowa, Wyprzedzanie na liniach ciągłych też na porządku dziennym. Coś z tą naszą elbląską policją nie teges, poznikali i są praktycznie niewidoczni.
Na tym odcinku to już nie pierwsza stłuczka. ..