UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
i co?chciałoby się przejechać przez rzekę i wio do normalności w kierunku Gdańska? ale kochani, w najbliższych latach przewiduję dla was rosnące korki na wszystkich mostach w kierunku 7,przy stłuczkach to nawet wielogodzinne korki zatykające wszystkie dojazdy, no ale jak wybieracie tak macie, każdy kowalem własnego losu, . .. .już nawet Malbork ma most 4 pasmowy, w Elblągu PSL to wam taki leśne dziadki wybudują za 30 lat
Ddgg