Wybrany wątek opinii

Kolejne efekty nieudolnych rządów Słoniny i Wróblewskiego wychodzą na jaw. Gdyby most miał po 2 pasy ruchu w każdą ze stron (a miejsce na to było i jest)to tych kłopotów by nie było. Dodatkowo gdyby nie spartaczyli mostu na starówce, to na czas takich zdarzeń powinni tam puścić normalny ruch dwustronny, a w "zwykłym"trybie co najmniej ruch wyjazdowy z miasta.
Referendum2020 (2020.08.27)
@Referendum2020 - A żeś wymyślił. Co ty bierzesz?
(2020.08.28)
@Referendum2020 - Pan Słonina wam życie uratował
(2020.08.28)
Bredzisz
(2020.08.28)
Powrót do komentarzy