UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@ "Czy policja może tam częściej stać?"- Kiedyś tam często stali, ale od lat po zmianie komendanta praktycznie rzadko widziani. Ta sama sytuacja przy wiadukcie w pobliżu salonu Toyoty, tam też towarzystwo grzeje jadąc w stronę Kazimierzowa, Wyprzedzanie na liniach ciągłych też na porządku dziennym. Coś z tą naszą elbląską policją nie teges, poznikali i są praktycznie niewidoczni.