UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

dobrze że nie wybuchł po zderzeniu bo przecież wszystkie B4 to lokalne cysterny ciekawe kiedy to ukrócą albo kiedy dojdzie do tragedii bo jakiś imbecyl wiózł kilkaset litrów na pace w beczkach aby opchnąć klientowi