UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@ "Czy policja może tam częściej stać?"- Kiedyś tam często stali, ale od lat po zmianie komendanta praktycznie rzadko widziani. Ta sama sytuacja przy wiadukcie w pobliżu salonu Toyoty, tam też towarzystwo grzeje jadąc w stronę Kazimierzowa, Wyprzedzanie na liniach ciągłych też na porządku dziennym. Coś z tą naszą elbląską policją nie teges, poznikali i są praktycznie niewidoczni.


Anuluj