UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@ "Czy policja może tam częściej stać?"- Kiedyś tam często stali, ale od lat po zmianie komendanta praktycznie rzadko widziani. Ta sama sytuacja przy wiadukcie w pobliżu salonu Toyoty, tam też towarzystwo grzeje jadąc w stronę Kazimierzowa, Wyprzedzanie na liniach ciągłych też na porządku dziennym. Coś z tą naszą elbląską policją nie teges, poznikali i są praktycznie niewidoczni.