UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Mieszkam na kamionce i ten samolot w weekend wkurza na maksa. On krazy od rana do nocy i irytuje tepym dzwiekiem. Nigdy czegos tak meczacego nie bylo nad Elblagiem. A dzialo sie szybowce, skoczkowie, loty antkiem. Co jest nie tak z tym samolotem. Panie Wroblewski wez sie pan do roboty, a nie wywracasz sie na motorze.