UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No wlasnie. Kiedy Elblag przestanie udawac, ze tego samolotu i jego warkotu nie ma. Co jest nie tak z ta maszyna? Co jest nie tak z wladzami naszego miasta, ze pozwalaja na ten ciagly warkot.


Anuluj