UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No wlasnie. Kiedy Elblag przestanie udawac, ze tego samolotu i jego warkotu nie ma. Co jest nie tak z ta maszyna? Co jest nie tak z wladzami naszego miasta, ze pozwalaja na ten ciagly warkot.
No wlasnie. Kiedy Elblag przestanie udawac, ze tego samolotu i jego warkotu nie ma. Co jest nie tak z ta maszyna? Co jest nie tak z wladzami naszego miasta, ze pozwalaja na ten ciagly warkot.