UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Aaz - No to mamy inne upodobania. Ja tez bardzo lubie spacerowac z psem ale nie w akompaniamencie ciagle, uciazliwego samolotu. Nawet pies zle reaguje na ten warkot. W tej chwili prawdziwie odpoczywam siedzac sobie na tarasie w moim domu i teraz nic nade mna nie warczy. Uff. Jaka ulga. Przestali latac, bo deszcz pada.