UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tak, dzieje się w naszym mieście, dzieje się na naszym elbląskim lotnisku, jako mieszkanka tego miasta cieszę się z tego. .. i spacerując z psem naprawdę wolę patrzeć w niebo i podziwiać pasję skoczków niż porozrzucane butelki i śmieci na trawnikach. A nawet jak krzyczą w locie to wiem ze z radości, takiej prawdziwej, bez wspomagania alkoholem czy innymi uzywkami. .. to jest pasja i tego życzę nam wszystkim. .. cieszmy się z tego. ..

Aaz

Anuluj