64
21.08.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Z obawa mysle o jutrze. Pewnie ledwo otworzymy oczy a tu brr, brr, wrr. Boze daj jutro deszcz!!
(2020.08.22)
To chyba nie jest nowe lotnisko wiec trzeba było pomyśleć zanim się osiedliłeś a nie marudzić teraz
(2020.08.22)
Mieszkam w tym samym miejscu od 30 lat. I nigdy lotnisko mi nie przeszkadzalo. 3 lata temu, gdy pojawila sie u nas ta "warkoczaca"atrakcja przestalem lubic miejsce, w ktorym mieszkam.
(2020.08.23)
Sam jedź w Bieszczady razem z tandetnym samolocikiem, może Cię przyjmą. Chociaż wątpię, tam mieszkają inteligentni Polacy.
MB (2020.08.23)