Wybrany wątek opinii
Uwielbiam nasz Aeroklub, mam działkę za płotem. Brakuje mi dni lotnictwa jak za PRL, a samoloty słychać nad całym miastem. Lotnisko było jest i niech się rozwija dalej. A marudy niech idą na wieś. .. .choć im rolnictwo także przeszkadza. .. .
Do moderacji
Odpowiedz
4
5
Ale przeciez to nie Aeroklub organizuje te weekendowe atrakcje, tylko prywatna firma.
Do moderacji
Odpowiedz
5
1
Nie musisz wyganiac mnie na wies, bo juz tam mieszkam. 7 km od Elblaga. Niestety brr, brr, wrr, wrr tam tez slychac.
Do moderacji
Odpowiedz
3
2
Aeroklub nie ma samolotu dla spadochroniarzy-obciach, dlatego zadanie realizuje firma prywatna. An 2 sprzedany.
Do moderacji
Odpowiedz
5
1
A ja ciągle słyszę, ze Aeroklub, to taka wizytówka Elbląga. Dlaczego w tygodniu nie słychać żadnej aktywności Aeroklubu? Przecież podobno oferują jakieś szkolenia? Tylko w weekendy są chętni? Tak w weekendy Trójmiasto nabija kieszeń tej prywatnej firmie.
Do moderacji
Odpowiedz
4
1