Wybrany wątek opinii

Uwielbiam nasz Aeroklub, mam działkę za płotem. Brakuje mi dni lotnictwa jak za PRL, a samoloty słychać nad całym miastem. Lotnisko było jest i niech się rozwija dalej. A marudy niech idą na wieś. .. .choć im rolnictwo także przeszkadza. .. .
(2020.08.21)
Ale przeciez to nie Aeroklub organizuje te weekendowe atrakcje, tylko prywatna firma.
(2020.08.21)
Nie musisz wyganiac mnie na wies, bo juz tam mieszkam. 7 km od Elblaga. Niestety brr, brr, wrr, wrr tam tez slychac.
(2020.08.21)
Aeroklub nie ma samolotu dla spadochroniarzy-obciach, dlatego zadanie realizuje firma prywatna. An 2 sprzedany.
(2020.08.21)
A ja ciągle słyszę, ze Aeroklub, to taka wizytówka Elbląga. Dlaczego w tygodniu nie słychać żadnej aktywności Aeroklubu? Przecież podobno oferują jakieś szkolenia? Tylko w weekendy są chętni? Tak w weekendy Trójmiasto nabija kieszeń tej prywatnej firmie.
(2020.08.21)
Powrót do komentarzy