UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Godzina 19.30 a ten dalej warczy. Ile tego można słuchać? Ratunku!!! Najgorsze, ze jutro i w niedziele będzie to samo.

MieszkaniecEL

Anuluj