UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A ja ciągle słyszę, ze Aeroklub, to taka wizytówka Elbląga. Dlaczego w tygodniu nie słychać żadnej aktywności Aeroklubu? Przecież podobno oferują jakieś szkolenia? Tylko w weekendy są chętni? Tak w weekendy Trójmiasto nabija kieszeń tej prywatnej firmie.