UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A niech sie ucza. Tylko nie moim kosztem. Ja mam prawo po tygodniu pracy, w upalny dzien usiasc w swoim ogrodzie i odpoczac. Na razie o odpoczynku nie moze byc mowy. Ten jazgot wbija sie w mozg. Dlaczego to ja mam sie chowac w domu, zamykac okna. Zreszta to niewiele pomaga. Jutro bedzie to samo. Tak nie moze byc, zeby jeden samolocik terroryzowal cale miasto.