UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A ja ciągle słyszę, ze Aeroklub, to taka wizytówka Elbląga. Dlaczego w tygodniu nie słychać żadnej aktywności Aeroklubu? Przecież podobno oferują jakieś szkolenia? Tylko w weekendy są chętni? Tak w weekendy Trójmiasto nabija kieszeń tej prywatnej firmie.