A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ale ja nie krażę 10 godzin dziennie po Elblągu w tę i z powrotem. A poza tym mam samochód elektryczny.
Tak, na baterie. ..
Tak właśnie na baterie.
Dasz sie pobawic?
Uwielbiam nasz Aeroklub, mam działkę za płotem. Brakuje mi dni lotnictwa jak za PRL, a samoloty słychać nad całym miastem. Lotnisko było jest i niech się rozwija dalej. A marudy niech idą na wieś. .. .choć im rolnictwo także przeszkadza. .. .
Co za gamoń napisał informacje bez podania godziny ?
Ale przeciez to nie Aeroklub organizuje te weekendowe atrakcje, tylko prywatna firma.
Nie musisz wyganiac mnie na wies, bo juz tam mieszkam. 7 km od Elblaga. Niestety brr, brr, wrr, wrr tam tez slychac.
Samochodzik to nie warczący koszmar. Precz z samolotem udreką mieszkańców.
O której do chu. a ta impeza ? Ludzie chętnie by zobaczyli, przywitali oklaskami ale redaktorzynie nie przyszło do łba żeby napisać o której będą te zawody.