64
21.08.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ale ja nie krażę 10 godzin dziennie po Elblągu w tę i z powrotem. A poza tym mam samochód elektryczny.
(2020.08.21)
Tak, na baterie. ..
(2020.08.21)
Tak właśnie na baterie.
(2020.08.21)
Dasz sie pobawic?
(2020.08.21)
Uwielbiam nasz Aeroklub, mam działkę za płotem. Brakuje mi dni lotnictwa jak za PRL, a samoloty słychać nad całym miastem. Lotnisko było jest i niech się rozwija dalej. A marudy niech idą na wieś. .. .choć im rolnictwo także przeszkadza. .. .
(2020.08.21)
Co za gamoń napisał informacje bez podania godziny ?
(2020.08.21)

info

2  
  1
Ale przeciez to nie Aeroklub organizuje te weekendowe atrakcje, tylko prywatna firma.
(2020.08.21)
Nie musisz wyganiac mnie na wies, bo juz tam mieszkam. 7 km od Elblaga. Niestety brr, brr, wrr, wrr tam tez slychac.
(2020.08.21)
Samochodzik to nie warczący koszmar. Precz z samolotem udreką mieszkańców.
MB (2020.08.21)
O której do chu. a ta impeza ? Ludzie chętnie by zobaczyli, przywitali oklaskami ale redaktorzynie nie przyszło do łba żeby napisać o której będą te zawody.
(2020.08.21)

info

4  
  4