64
21.08.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Lataj i żyj. - Dla jednych, to balsam dla innych katorga. "Nie szkodząca pasja?"Szkodząca i to bardzo!!! W minioną sobotę warczał ten samolot od 8 rano do 20.Czy ja muszę tego słuchać?
(2020.08.21)
Zgadzam sie. Ten samolot, to udreka dla calego miasta. Mieszkam nad Jarem i wlasnie go slysze. Tydzien temu w sobote latal i warczal caly dzien. Mam disc tych komentarzy tyou- wynocha z miasta. Dlaczego ktos mnie wygania z miasta, w ktorym mieszkam od urodzenia. To ten samolot pojawil sie w Elblagu kilka lat temu. Przedtem bylo lotnisko, lataly samoloty i ok. Nikt sie nie skarzyl. Ale to, ci robi ten warkoczacy od kilku lat samolot jest nie do przyjecia. Czy ktos to w koncu zrozumie? A co ze spalinami, ktore on zapewne emituje?
(2020.08.21)
Po tym co zostawią po sobie spadochroniarze to remont będzie już nieopłacalny.
(2020.08.21)
To nie jest impreza tylko biznes dlatego są nie do ruszenia
(2020.08.21)
@Suliki - A ja chętnie posłucham disco polo zamiast samolotu. I tak się możemy licytować bez końca. Chodzi po prostu o to, żeby nie zmuszać innych do uczestniczenia w swoich "pasjach". Niech każdy realizuje swoje pasje, tak, żeby nikomu nie przeszkadzać. Są hałasy w mieście, które wynikają z komunikacji w mieście, przemysłu itd. Też nie są one miłe. Ale trudno, z tym się trzeba pogodzić. ale dlaczego fakt, ze ktoś ma pasję powoduje, że ja mam wszystkie letnie weekendy zepsute i nie mogę realizować swojej pasji.
(2020.08.21)
Właśnie. Ktoś robi biznes naszym kosztem. A miasto na to pozwala.
(2020.08.21)
@Lataj i żyj. - Jest wiele opuszczonych lotnisk w Polsce tam można trenować, ale tam nie przyjadą ludzie z kadą na tandemy bo chodzi o kasę a nie o treningi
(2020.08.21)
Dlaczego ten samolot nie lata np. w Gdańsku? Ta firma Strefa Baltic ma na swojej stronie informacje "Strefa Baltic Gdańsk, Gdynia". To niech tam latają. Słyszałam, że to ludzie z Trójmiasta przyjeżdżają do Elbląga, żeby skakać. skoro jest tylu chętnych z Trójmiasta, to niech tam latają.
(2020.08.21)
Zwróćcie uwagę na to, co spowodował ten ciągle warkoczący samolot. Nie rozmawiamy tutaj o sukcesie tych skoczków (za, których zresztą trzymam kciuki), tylko dyskutujemy o tym hałasie. Gdyby te imprezy (podkreślam imprezy a nie komercyjna działalność)odbywały się w Elblągu raz na jakiś czas, to na pewno nikomu nie przyszłoby do głowy skarżyć się i narzekać. Przeciwnie. Na pewno wiele osób z zainteresowaniem śledziłaby te wydarzenia. A tak. Po kolejnym weekendzie znów warkot. Tak, to większość mieszkańców to odbiera. Może czas skończyć z ta komercyjną działalnością firmy z Gliwic. co na to Aeroklub? Czy Aeroklub organizuje jakieś imprezy? Weszłam teraz na stronę naszego Aeroklubu i tam jest informacja "zamknięte". To kto dzisiaj organizuje te loty, którymi tak się szczycą obrońcy tego warczącego samolotu. Ciągle słyszę, ze my przeciwnicy tego jazgotu nie rozumiemy, ze to Aeroklub się rozwija, chluba dla miasta itd. Nic podobnego. Rozwija, to się interes firmy Finist-Strefa Baltic. I tyle w tym temacie.
(2020.08.21)

info

9  
  2
A twoj samochodzik, to nie emituje spalin. .. hipokryzja. ..
(2020.08.21)