UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Dlaczego ten samolot nie lata np. w Gdańsku? Ta firma Strefa Baltic ma na swojej stronie informacje "Strefa Baltic Gdańsk, Gdynia". To niech tam latają. Słyszałam, że to ludzie z Trójmiasta przyjeżdżają do Elbląga, żeby skakać. skoro jest tylu chętnych z Trójmiasta, to niech tam latają.