UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Lataj i żyj. - Jest wiele opuszczonych lotnisk w Polsce tam można trenować, ale tam nie przyjadą ludzie z kadą na tandemy bo chodzi o kasę a nie o treningi


Anuluj