UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Lataj i żyj. - Jest wiele opuszczonych lotnisk w Polsce tam można trenować, ale tam nie przyjadą ludzie z kadą na tandemy bo chodzi o kasę a nie o treningi
@Lataj i żyj. - Jest wiele opuszczonych lotnisk w Polsce tam można trenować, ale tam nie przyjadą ludzie z kadą na tandemy bo chodzi o kasę a nie o treningi