UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dlaczego ten samolot nie lata np. w Gdańsku? Ta firma Strefa Baltic ma na swojej stronie informacje "Strefa Baltic Gdańsk, Gdynia". To niech tam latają. Słyszałam, że to ludzie z Trójmiasta przyjeżdżają do Elbląga, żeby skakać. skoro jest tylu chętnych z Trójmiasta, to niech tam latają.