UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Suliki - A ja chętnie posłucham disco polo zamiast samolotu. I tak się możemy licytować bez końca. Chodzi po prostu o to, żeby nie zmuszać innych do uczestniczenia w swoich "pasjach". Niech każdy realizuje swoje pasje, tak, żeby nikomu nie przeszkadzać. Są hałasy w mieście, które wynikają z komunikacji w mieście, przemysłu itd. Też nie są one miłe. Ale trudno, z tym się trzeba pogodzić. ale dlaczego fakt, ze ktoś ma pasję powoduje, że ja mam wszystkie letnie weekendy zepsute i nie mogę realizować swojej pasji.