UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zgadzam sie. Ten samolot, to udreka dla calego miasta. Mieszkam nad Jarem i wlasnie go slysze. Tydzien temu w sobote latal i warczal caly dzien. Mam disc tych komentarzy tyou- wynocha z miasta. Dlaczego ktos mnie wygania z miasta, w ktorym mieszkam od urodzenia. To ten samolot pojawil sie w Elblagu kilka lat temu. Przedtem bylo lotnisko, lataly samoloty i ok. Nikt sie nie skarzyl. Ale to, ci robi ten warkoczacy od kilku lat samolot jest nie do przyjecia. Czy ktos to w koncu zrozumie? A co ze spalinami, ktore on zapewne emituje?


Anuluj