UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Zwróćcie uwagę na to, co spowodował ten ciągle warkoczący samolot. Nie rozmawiamy tutaj o sukcesie tych skoczków (za, których zresztą trzymam kciuki), tylko dyskutujemy o tym hałasie. Gdyby te imprezy (podkreślam imprezy a nie komercyjna działalność)odbywały się w Elblągu raz na jakiś czas, to na pewno nikomu nie przyszłoby do głowy skarżyć się i narzekać. Przeciwnie. Na pewno wiele osób z zainteresowaniem śledziłaby te wydarzenia. A tak. Po kolejnym weekendzie znów warkot. Tak, to większość mieszkańców to odbiera. Może czas skończyć z ta komercyjną działalnością firmy z Gliwic. co na to Aeroklub? Czy Aeroklub organizuje jakieś imprezy? Weszłam teraz na stronę naszego Aeroklubu i tam jest informacja "zamknięte". To kto dzisiaj organizuje te loty, którymi tak się szczycą obrońcy tego warczącego samolotu. Ciągle słyszę, ze my przeciwnicy tego jazgotu nie rozumiemy, ze to Aeroklub się rozwija, chluba dla miasta itd. Nic podobnego. Rozwija, to się interes firmy Finist-Strefa Baltic. I tyle w tym temacie.