A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Los jaki spotkał ten cmentarz nie dziwi. Spoczywali tam Niemcy i władzy PRL nie widział się spory cmentarz Niemiecki w środku miasta.
A jaka to sensacja. .. .? Przecież nikt o zdrowych zmysłach nie buduje park na cmentarzu ?
a teraz wlasciciele pieskow sobie zrobily wychodek na tym terenie, . .. mandaty za zniewazenie zwlok po 5k ojro
takich butmistrzow to powiesic i po problemie
@Opus - To prawda.
@pesymist - To wina banbarylow elblaskich. zeby ich rodzinne groby ktos zrownal z ziemia.
Wasze rodzinne groby tez ktos kiedys zaora. Karma wraca.
Może ktoś wie gdzie są płyty z cmentarza Agrykola tuż od strony rzeki dzikuski. Tam był cmentarz niemiecki i było sporo płyt i grobów.
@pesymist - Takie przekształcanie to nie tylko w Elblągu. Nie szukając daleko- Pasłęk.
@stal. - Tam był cmentarz!!!! No jakim cudem płyta nagrobna trafiła na cmentarz?!
Poważnie pytasz????