65
20.08.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Los jaki spotkał ten cmentarz nie dziwi. Spoczywali tam Niemcy i władzy PRL nie widział się spory cmentarz Niemiecki w środku miasta.
Kkkkk1 (2020.08.21)

info

1  
  1
A jaka to sensacja. .. .? Przecież nikt o zdrowych zmysłach nie buduje park na cmentarzu ?
Grabarz (2020.08.21)

info

1  
  1
a teraz wlasciciele pieskow sobie zrobily wychodek na tym terenie, . .. mandaty za zniewazenie zwlok po 5k ojro
(2020.08.21)
takich butmistrzow to powiesic i po problemie
(2020.08.21)
@Opus - To prawda.
(2020.08.21)
@pesymist - To wina banbarylow elblaskich. zeby ich rodzinne groby ktos zrownal z ziemia.
(2020.08.21)
Wasze rodzinne groby tez ktos kiedys zaora. Karma wraca.
(2020.08.21)
Może ktoś wie gdzie są płyty z cmentarza Agrykola tuż od strony rzeki dzikuski. Tam był cmentarz niemiecki i było sporo płyt i grobów.
(2020.08.21)

info

2  
  0
@pesymist - Takie przekształcanie to nie tylko w Elblągu. Nie szukając daleko- Pasłęk.
J71+1 (2020.08.21)
@stal. - Tam był cmentarz!!!! No jakim cudem płyta nagrobna trafiła na cmentarz?! Poważnie pytasz????
(2020.08.21)