UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Może ktoś wie gdzie są płyty z cmentarza Agrykola tuż od strony rzeki dzikuski. Tam był cmentarz niemiecki i było sporo płyt i grobów.


Anuluj