Wybrany wątek opinii

Ten cmentarz i Kościół zniszczyli i zaorali polscy komunisci ktorych potomkowie siedzia teraz w UM i piastuja wysokie urzedy. Wielu z nich chodzi w KODziarskich pochodach. To ta polska bolszewia odpowiada ze ta profanacje cmentarza i bezczeszczenie zwlok. Warto o tym napisac bo tepy elblaski elektorat nie zdaje sobie z tego sprawy.
Opus (2020.08.21)
@Opus - Ja wiem, ze na dworze jest ciepło, ale weż wyluzuj. Na Grota Roweckiego, vis a vis aresztu śledczego też był prze wojną cmentarz. To co, teraz przestaniesz tamtędy jeżdzić i będziesz świeczki palił ? Mieszkamy na cmentarzach, Takie jest życie. Niedawno pod jednym z angielskich parkingów odnaleziono szczatki ichniego króla(nie pamietam którego )i co ? Tam też bolszewicy zawalili ?
(2020.08.21)
@Opus - To prawda.
(2020.08.21)
Rikarda III Czarneckiego!! tego od Shakespeare!!
Wilhelm Zdobywca z Kozich Gór (2020.08.21)
Powrót do komentarzy