UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Los jaki spotkał ten cmentarz nie dziwi. Spoczywali tam Niemcy i władzy PRL nie widział się spory cmentarz Niemiecki w środku miasta.

Kkkkk1

Anuluj