UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Los jaki spotkał ten cmentarz nie dziwi. Spoczywali tam Niemcy i władzy PRL nie widział się spory cmentarz Niemiecki w środku miasta.
Kkkkk1
Los jaki spotkał ten cmentarz nie dziwi. Spoczywali tam Niemcy i władzy PRL nie widział się spory cmentarz Niemiecki w środku miasta.
Kkkkk1