Wybrany wątek opinii
Pamiętam jak "przekształcano"ten cmentarz w park. Lata 60-te XX w. Cenniejsze nagrobki ukradziono, inne rozjechano spychaczem. Wiele płyt z cennego materiału można znaleźć na cmentarzach k k.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
@pesymist - To wina banbarylow elblaskich. zeby ich rodzinne groby ktos zrownal z ziemia.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@pesymist - Takie przekształcanie to nie tylko w Elblągu. Nie szukając daleko- Pasłęk.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0