Wybrany wątek opinii

Pamiętam jak "przekształcano"ten cmentarz w park. Lata 60-te XX w. Cenniejsze nagrobki ukradziono, inne rozjechano spychaczem. Wiele płyt z cennego materiału można znaleźć na cmentarzach k k.
pesymist (2020.08.21)
@pesymist - To wina banbarylow elblaskich. zeby ich rodzinne groby ktos zrownal z ziemia.
(2020.08.21)
@pesymist - Takie przekształcanie to nie tylko w Elblągu. Nie szukając daleko- Pasłęk.
J71+1 (2020.08.21)
Powrót do komentarzy