24
19.08.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Nie, ma za duże uprawnienia. Przede wszystkim, każdy powinien mieć kamerę nagrywającą interwencje i nagrania te nie powinny być przechowywane przez policję, ale przez jakiś niezależny organ np prze RPO, przy którym powinna być jakaś komisja, która rozstrzygałaby spory pomiędzy stronami i wydawała wiążące decyzje oczywiście z możliwością odwołania do wyższej instancji. Wtedy nie byłoby kontrowersji.
(2020.08.20)
@Szacunek policji? - Prawda jest taka że Polskie Prawo jest do dupy. Jeżeli policja łapie kierowcę bez prawka i do tego pijanego to powinno być jak w Norwegii. Za jazdę po pijaku 5-lat odsiadki areszt bez stron procesowych natychmiastowy, prócz tego 100 tyś NK, tj. napolskie około 55tyś zł. to na pewno by odstraszyło potencjalnych bandytów drogowych. A tak lipa bo 150zł to jak splunąć. A za brak szacunku dla Policji odpowiednio od 500 do 5000zł. może się ta banda pijaków z transu obudzi!!!!!
jala (2020.08.20)
Zachowania policjantów jest coraz bardziej skandaliczne podczas interwencji na ulicy, chamstwo, wulgaryzmy, zastraszanie. Podczas kontroli drogowej jest podobnie. Policjant z Elblága - niedosy©, ze wygląda jak Rumcajs z zacholeckiego lasu to jeszcze myśli, ze na drugie ma Despero. Generalnie wzbudzają nie respekt tylko obrzydzenie i śmieszność swoja postawa w stylu elbląskiego pawia. O paniach z radiowozów nie chce mi się za dużo pisać tylko tyle; 1.52m w czapce ale z bronią przy pasku każda czuje się jak Lara Croft. Śmiech na sali. Radiowozy z jednym światłem lub bez i tylko łapanki na tych biedniejszych mieszkańców bo elyt czyli dzieci stolarzy i lekarzy policja w tym mieście nie rusza a oni palują te swoje wsiowo tuningowanie mercedesy do północy na dwójce do odcinki przez pól miasta. Policja jest potrzebna nie przeczę ale to jest jakiś twór policjo-podobny. Obniżanie poziomu naboru dało taki efekt jak widać codziennie za kierownica policyjnego busa. Co by sié nie działo złego to sylwester marczak i tak powie ze policja działała profesjonalnie -pewnia jak OMON.
(2020.08.20)
Gorsi od policjantów sa tylko emerytowani policjanci.
(2020.08.20)

info

2  
  0
Na 7- demce codzienny horror, bo jak nie jedziesz 150 km/h to spowalniasz ruch ale grupa SPEED w swoim szybkim BMW dowodzona przez mistrza objazdów Polski północnej dostała robotę w Rogajnach. Zarządzanie na poziomie ZBK ?
(2020.08.20)

info

2  
  0
Za to mają znajomego laweciarza z Jegłownika.
(2020.08.20)
@jala - Teraz podaj jakie są zarobki w Norwegii i ile to jest taka kara dla Norwega przeciętnego w stosunku do tego co zarabia. Poza tym co ty porównujesz Norwegię do Polski jak tam więzienia to są jak hotele, tam najwyższa możliwa kara to 21 lat więzienia, nie, ma 25 lat, ani dożywocia. Taki Brevik zabił 69 osób i dostał 21 lat, no i jeszcze się tam skarżył na złe warunki, bo miał stary model konsoli do grania i zimną kawę i wygrał proces i musieli mu nową konsolę dostarczyć, a jego cela składa się z 3 izb i ma komputer i konsolę. Rzeczywiście w Norwegii jest, ,super"prawo.
(2020.08.20)
emerytowani policjanci to pionki, oni już nic nie mogą. .. za to aktywni to ogromne zagrożenie dla obywateli
(2020.08.20)
Np. Sawicki.
(2020.08.20)
Z Sirko przyjaciele od lat.
(2020.08.20)