Wybrany wątek opinii
Coś złego dzieje się w policji, skoro jakiś lump pozwala sobie na wykrzykiwanie do nich tekstów z okna samochodu.
Policja nie ma szacunku.
Do moderacji
Odpowiedz
8
1
@Szacunek policji? - Nie mają szacunku, bo sami sobie winni. Wcześniej zawsze miałeś dużo szacunku dla policjantów dopóki nie przekonałem się jacy oni naprawdę są.
Do moderacji
Odpowiedz
8
1
Przecież powinna być wolność słowa, w wolnym kraju każdy powinien mieć możliwość krytykowania każdego, w USA to można nawet obrażać prezydenta i nic za to nie grozi, bo jest wolność słowa. W Polsce nie ma wolności słowa. Na szacunek to się pracuje całe życie, żadne przepisy czy normy prawne nie spowodują, że 1 do 2 będzie miał szacunek.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@Szacunek policji? - Prawda jest taka że Polskie Prawo jest do dupy. Jeżeli policja łapie kierowcę bez prawka i do tego pijanego to powinno być jak
w Norwegii. Za jazdę po pijaku 5-lat odsiadki areszt bez stron procesowych natychmiastowy, prócz tego 100 tyś NK, tj. napolskie
około 55tyś zł. to na pewno by odstraszyło potencjalnych bandytów drogowych. A tak lipa bo 150zł to jak splunąć. A za brak
szacunku dla Policji odpowiednio od 500 do 5000zł. może się ta banda pijaków z transu obudzi!!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
@jala - Teraz podaj jakie są zarobki w Norwegii i ile to jest taka kara dla Norwega przeciętnego w stosunku do tego co zarabia. Poza tym co ty porównujesz Norwegię do Polski jak tam więzienia to są jak hotele, tam najwyższa możliwa kara to 21 lat więzienia, nie, ma 25 lat, ani dożywocia. Taki Brevik zabił 69 osób i dostał 21 lat, no i jeszcze się tam skarżył na złe warunki, bo miał stary model konsoli do grania i zimną kawę i wygrał proces i musieli mu nową konsolę dostarczyć, a jego cela składa się z 3 izb i ma komputer i konsolę. Rzeczywiście w Norwegii jest, ,super"prawo.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0