UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Szacunek policji? - Prawda jest taka że Polskie Prawo jest do dupy. Jeżeli policja łapie kierowcę bez prawka i do tego pijanego to powinno być jak w Norwegii. Za jazdę po pijaku 5-lat odsiadki areszt bez stron procesowych natychmiastowy, prócz tego 100 tyś NK, tj. napolskie około 55tyś zł. to na pewno by odstraszyło potencjalnych bandytów drogowych. A tak lipa bo 150zł to jak splunąć. A za brak szacunku dla Policji odpowiednio od 500 do 5000zł. może się ta banda pijaków z transu obudzi!!!!!
jala