UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nie, ma za duże uprawnienia. Przede wszystkim, każdy powinien mieć kamerę nagrywającą interwencje i nagrania te nie powinny być przechowywane przez policję, ale przez jakiś niezależny organ np prze RPO, przy którym powinna być jakaś komisja, która rozstrzygałaby spory pomiędzy stronami i wydawała wiążące decyzje oczywiście z możliwością odwołania do wyższej instancji. Wtedy nie byłoby kontrowersji.