24
19.08.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A Kulesza jest ORMO-wcem.
(2020.08.20)
Ojciec gliny Sawickiego chłopaków po tyłkach klepał.
(2020.08.21)
"Tak być dalej nie może, policjant musi chronić ale sam musi być też chroniony. "- Policjant musi chronić ! I tu się zgadzamy, chronić, ale nie bezpodstawnie napadać na normalnego i uczciwego obywatela, tak często niestety bywa - sam byłem ofiarą takiej bezpodstawnej interwencji z głupim i agresywnym policjantem.
(2020.08.21)

info

0  
  0
-"Policjant z Elbląga - nie dosyć, ze wygląda jak Rumcajs z zacholeckiego lasu to jeszcze myśli, ze na drugie ma Despero. "- To prawda, elbląski policjant (nie każdy ), ale właśnie tak wygląda. W wojsku czy też w Policji funkcjonariusze powinni wyglądać nienagannie i schludnie a nie zarośnięta tak jak gość napisał jak Rumcajs z lasu !
(2020.08.21)

info

0  
  0