A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A Kulesza jest ORMO-wcem.
Ojciec gliny Sawickiego chłopaków po tyłkach klepał.
"Tak być dalej nie może, policjant musi chronić ale sam musi być też chroniony. "- Policjant musi chronić ! I tu się zgadzamy, chronić, ale nie bezpodstawnie napadać na normalnego i uczciwego obywatela, tak często niestety bywa - sam byłem ofiarą takiej bezpodstawnej interwencji z głupim i agresywnym policjantem.
-"Policjant z Elbląga - nie dosyć, ze wygląda jak Rumcajs z zacholeckiego lasu to jeszcze myśli, ze na drugie ma Despero. "- To prawda, elbląski policjant (nie każdy ), ale właśnie tak wygląda. W wojsku czy też w Policji funkcjonariusze powinni wyglądać nienagannie i schludnie a nie zarośnięta tak jak gość napisał jak Rumcajs z lasu !