UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Zachowania policjantów jest coraz bardziej skandaliczne podczas interwencji na ulicy, chamstwo, wulgaryzmy, zastraszanie. Podczas kontroli drogowej jest podobnie. Policjant z Elblága - niedosy©, ze wygląda jak Rumcajs z zacholeckiego lasu to jeszcze myśli, ze na drugie ma Despero. Generalnie wzbudzają nie respekt tylko obrzydzenie i śmieszność swoja postawa w stylu elbląskiego pawia. O paniach z radiowozów nie chce mi się za dużo pisać tylko tyle; 1.52m w czapce ale z bronią przy pasku każda czuje się jak Lara Croft. Śmiech na sali. Radiowozy z jednym światłem lub bez i tylko łapanki na tych biedniejszych mieszkańców bo elyt czyli dzieci stolarzy i lekarzy policja w tym mieście nie rusza a oni palują te swoje wsiowo tuningowanie mercedesy do północy na dwójce do odcinki przez pól miasta. Policja jest potrzebna nie przeczę ale to jest jakiś twór policjo-podobny. Obniżanie poziomu naboru dało taki efekt jak widać codziennie za kierownica policyjnego busa. Co by sié nie działo złego to sylwester marczak i tak powie ze policja działała profesjonalnie -pewnia jak OMON.