UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Zachowania policjantów jest coraz bardziej skandaliczne podczas interwencji na ulicy, chamstwo, wulgaryzmy, zastraszanie. Podczas kontroli drogowej jest podobnie. Policjant z Elblága - niedosy©, ze wygląda jak Rumcajs z zacholeckiego lasu to jeszcze myśli, ze na drugie ma Despero. Generalnie wzbudzają nie respekt tylko obrzydzenie i śmieszność swoja postawa w stylu elbląskiego pawia. O paniach z radiowozów nie chce mi się za dużo pisać tylko tyle; 1.52m w czapce ale z bronią przy pasku każda czuje się jak Lara Croft. Śmiech na sali. Radiowozy z jednym światłem lub bez i tylko łapanki na tych biedniejszych mieszkańców bo elyt czyli dzieci stolarzy i lekarzy policja w tym mieście nie rusza a oni palują te swoje wsiowo tuningowanie mercedesy do północy na dwójce do odcinki przez pól miasta. Policja jest potrzebna nie przeczę ale to jest jakiś twór policjo-podobny. Obniżanie poziomu naboru dało taki efekt jak widać codziennie za kierownica policyjnego busa. Co by sié nie działo złego to sylwester marczak i tak powie ze policja działała profesjonalnie -pewnia jak OMON.