UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie, ma za duże uprawnienia. Przede wszystkim, każdy powinien mieć kamerę nagrywającą interwencje i nagrania te nie powinny być przechowywane przez policję, ale przez jakiś niezależny organ np prze RPO, przy którym powinna być jakaś komisja, która rozstrzygałaby spory pomiędzy stronami i wydawała wiążące decyzje oczywiście z możliwością odwołania do wyższej instancji. Wtedy nie byłoby kontrowersji.


Anuluj