UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mietek już nic głupszego nie mogłeś napisać - mam nadzieję ze ty z takim podejściem jesteś TYLKO pasażerem komunikacji miejskiej by nie doprowadzić kogoś do kalectwa lub śmierci.
Mietek już nic głupszego nie mogłeś napisać - mam nadzieję ze ty z takim podejściem jesteś TYLKO pasażerem komunikacji miejskiej by nie doprowadzić kogoś do kalectwa lub śmierci.