UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mietek już nic głupszego nie mogłeś napisać - mam nadzieję ze ty z takim podejściem jesteś TYLKO pasażerem komunikacji miejskiej by nie doprowadzić kogoś do kalectwa lub śmierci.


Anuluj