UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Najgorsi kierowcy. .starsi ludzie. .. dziadkowie itd. .. powinni byc podwójnie badani, a po jakims czasie (stażu )ponownie czy sa w stanie nadal jezdzic. Ale jeb. .. iecie bylo
CH
Najgorsi kierowcy. .starsi ludzie. .. dziadkowie itd. .. powinni byc podwójnie badani, a po jakims czasie (stażu )ponownie czy sa w stanie nadal jezdzic. Ale jeb. .. iecie bylo
CH