UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Najgorsi kierowcy. .starsi ludzie. .. dziadkowie itd. .. powinni byc podwójnie badani, a po jakims czasie (stażu )ponownie czy sa w stanie nadal jezdzic. Ale jeb. .. iecie bylo

CH

Anuluj